Oxybrazja – mikrodermabrazja tlenowo-wodna

Home  >>  Oxybrazja – mikrodermabrazja tlenowo-wodna

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA TLENOWO-WODNA

NOWOŚĆ W CIESZYNIE

Jedną z nowszych metod na odmłodzenie i rewitalizację skóry jest oxybrazja, która działa na zasadzie wywoływania w skórze samoistnej rekonstrukcji ludzkiej skóry. Oxybrazja, inaczej nazywana peelingiem wodno – tlenowym lub mikrodermabrazją tlenową z solą fizjologiczną, wytwarza warunki, które sprzyjają odradzaniu się skóry odpowiednio stymulując dostarczanie wody i tlenu oraz energii. Podczas oxybrazji wykorzystywana jest energia, która usuwa zmarszczki oraz poprawia wygląd skóry. 

Oxybrazja – dla kogo?

Oxybrazja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Może być ona stosowana nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Procedura jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna. Mikrodermabrazja tlenowa jest szczególnie zalecana do usuwania złuszczającego się naskórka, gdyż bardzo skutecznie usuwa martwy naskórek, zaskórniki oraz zwęża pory. Oxybrazja redukuje również blizny potrądzikowe, wygładza i wyrównuje naskórek. Wpływa pozytywnie na odmłodzenie skóry, redukuje zmarszczki oraz objawy fotostarzenia. Ponadto, wyrównuje nierównomierną pigmentację skóry – EFEKT JEST WIDOCZNY PO PIERWSZYM ZABIEGU i poprawia elastyczność skóry.

Ponieważ oxybrazja wykonywana jest na mokro odczucia w trakcie zabiegu są znacznie przyjemniejsze niż przy zwykłej mikrodermoabrazji wykonywanej za pomocą korundu lub diamentu.

Zabieg oxybrazji może być łączony z wprowadzaniem witaminy C i innych substancji czynnych, może też być wykonywany w połączeniu z mezoterapią. Zabieg polecamy również dla skóry naczyniowej i bardzo wrażliwej.

Zabieg może być wykonany pojedynczo jako tzw. „zabieg bankietowy” lub w serii raz w tygodniu.

Podsumowując oxybrazja:
– redukuje zmarszczki,
– zmniejsza blizny potrądzikowe,
– odmładza skórę,
– uelastycznia skórę,
– wyrównuje koloryt skóry.

Zachęcam do przetestowania oxybrazji na swojej skórze!